Valentino در حال راه اندازی یک مجموعه زیبایی از آرایش Couture است

[ad_1]

به عنوان یکی از درخشان ترین خانه های مد جهان ، والنتینو به دلیل تولید برخی از بهترین مجموعه های لباس با ظرافت زنانه امضا شده (کمان ها ، پرها ، پارچه ها و پارچه های توری ، همراه با گلدوزی های پیچیده) بر اساس بنیانگذار Valentino Garavani ساده است که زنان می خواهند احساس زیبایی کنند.

ایجاد زیبایی از طریق مد ، والنتینو را به لباس نخبگان هالیوود از جمله الیزابت تیلور و آدری هپبورن از سال 1952 سوق داد. از سال 2008 ، ماریا گراتزیا چیوری و پیرپائولو پیچیولی زمام امور خانه مد را به دست گرفتند و از آن زمان به بعد برای تکمیل نسل جدید با جذاب و مدرن پیشرفت کرده است. نگرش ، در حالی که به میراث انحطاطی خود وفادار مانده است. آخرین تکامل به شکل زیبایی است – و ما نمی توانیم در مورد آن هیجان بیشتری داشته باشیم.

پیچیولی می گوید: “به عنوان یک طراح ، انگیزه دیدن چنین تحولاتی را به من تحریک می کند.” “برای من ، ارائه این ایده زیبایی از طریق آرایش بسیار مهم است.” Piccioli با تغییر تفکر خود از ایده انحصار به انحصار ، محدوده را برای جشن گرفتن فردیت و همچنین اسراف ساخت. “برای من ، پیدایش ایجاد یک درگیری بود: به آغوش کشیدن نسلی جدید که زیبایی فردی خود را به نمایش می گذارد ، و در عین حال یک مجموعه آرایش ایجاد می کند که می تواند تعالی و آزمایش های کوتاهی را به ارمغان آورد.”

نتیجه دید وی محدوده آرایش است که با هدف تأکید بر زیبایی انسانیت برای همه ساخته شده است. “من می خواستم همه این امکان را داشته باشند که با محصولات ما بازی کنند ، نه تنها با پوست بلکه با احساسات آنها.” طیف وسیعی از 14 محصول در تمام گروه های آرایشی ، از پایه تا خط چشم ، سایه چشم تا رژ ، به طور گسترده در 5000 رنگ پوست مورد آزمایش قرار گرفته است و در برخی از لوکس ترین و بسته بندی شده ترین بسته بندی هایی که تاکنون دیده ایم ، محصور می شود ، بیشتر آنها قابل شارژ مجدد رژ لب های قابل تعویض دارای یک طرف آینه طلایی برای استفاده در حین حرکت هستند ، رژگونه دارای یک برس مخلوط کننده کرکی است که در لولا پنهان شده است.
سپس ، Go-Clutch ، محصول قهرمان موجود در این مجموعه وجود دارد. کلاچ قرمز و طلایی Valentino از مفهوم لوازم جانبی مد الهام گرفته شده است که برای اولین بار در مجموعه Valentino Spring Summer 2017 ارائه شد و حاوی یک مینی رژ لب و پودر ساتن یا برنز است که به لطف زنجیر ظریف طلای پوشیدنی ساخته شده است . پیچیولی می گوید: “كوتور مربوط به تعالی ، جزئیات است ، روشی است برای نزدیك شدن به زیبایی كه اسراف است.” اگر اینگونه باشد ، زیبایی مد بیش از این نمی شود.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>