XXL مو در سالن های پس از قفل روند مد روز است

[ad_1]

یک سال طولانی در قفل شده است و در حالی که ما مدت کوتاهی را داشتیم که آرایشگاه ها باز بودند ، بعضی از ما آنقدر # برکت نداشتیم که بتوانیم تر و تمیز در اواسط سال تهیه کنیم. با تشکر از یک سال خواب زمستانی ، اکثریت قریب به اتفاق ما موهای خود را به طول جدید رسیده اند – و گرچه من مطمئن هستم که در حال حاضر شبیه پسر عموی Itt هستم ، اما به نظر می رسد که من در یک روند جدید قرار گرفته ام.

وارد کنید: موهای XXL – موهایی بسیار باورنکردنی و بلند مانند راپونزل که خراشیده و جدی است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در حالی که شجاعان در بین ما تصمیم می گیرند همه اینها را با استفاده از مدل موی کوچک خرد کنند ، اگر خیلی عصبی هستید و نمی توانید غرق شوید ، XXL مو آنتی تز عالی است.

سید هیز ، سفیر بابیلیس ، توضیح می دهد: “بیشتر مردم بیشتر از هر زمان دیگری موهای خود را به موهای خود رد می کنند و ماه ها در قفل نیستند و به آرایشگاه دسترسی ندارند.” پس از یک سال قفل خاموش و روشن و تابستان در افق ، بیشتر افراد با آن همراه شوید و مدل موی عادی خود را با موهای XXL مخلوط کنید. “

حشره های شگی برش آرام تابستان است که نمی توانیم صبر کنیم

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

سید تأکید می کند که مهمترین نکته ای که هنگام داشتن موهای بلند باید در نظر گرفته شود این است که از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید – و بعد از ماه ها در قفل شدن ، حدس می زنیم در شرایط اوج نباشد. وی پیشنهاد می کند: “اطمینان حاصل کنید که از انتهای تقسیم شده خلاص شده و تقسیم شده و یا حتی تراشیده می شود تا در پایین آن زیاد خط صاف نداشته باشید.” “این امر تعمیر و نگهداری را آسانتر کرده و اطمینان حاصل می کند که برای مدت طولانی تری سالم تر به نظر می رسد.”

موهای سفید شده پارچه در TikTok ویروسی می شوند و این باعث می شود که ما آزمایش کنیم

به برخی از inspo نیاز دارید؟ آنیا تیلور-جوی ، لارا استون ، کارداشیانز و راشل هیومس همه این روند را پذیرفته اند. وی می افزاید: “این امکانات بی پایان هستند اما آنچه مهم است این است که موها سالم و براق به نظر می رسند و انتهای آن سفت و سخت نیست.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای به حداکثر رساندن ظاهر ، از آرایشگر خود بخواهید که نه تنها یک شامپو و نرم کننده ، بلکه یک درمان در خانه برای حفظ موهای تازه سالن شما را توصیه کند.

راهنمای نهایی شما در مورد آرایشگاه زنانه برای اطمینان از داشتن ظاهری دقیق که آرزوی آن را داشته اید (از flob تا کراتین)

در مواردی که یک باب نیاز به حالت دادن و نگهداری بیشتری دارد ، می توان موهای XXL را به دستگاه های خود رها کرد و می توان آنها را بسیار زیبا و لاغر از لبه آنیا یا با لبه های سخت تر استفاده کرد. سید پیشنهاد می کند: “موهای خنک و خنک کیت ماس ​​را کانال کنید”. “به سادگی موهای خود را بشویید ، از یک محافظ گرما استفاده کنید و سپس با استفاده از یک چوب مانند عصای BaByliss 9000 مقداری امواج مبهم به انتهای آن اضافه کنید.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ببینید ، آن قرارهای موی از دست رفته نتیجه داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>