Zara Style Daily اکانت اینستاگرام است که بهترین بیت ها را از وب سایت Zara می گیرد

[ad_1]

فکر می کنیم وقتی می گوییم از طرف ملت صحبت می کنیم: زارا یکی از مارک های بزرگراه است که بارها و بارها برمی گردیم. از مبانی مقرون به صرفه و در عین حال با کیفیت بالا گرفته تا قطعات تحت تأثیر روند ویروسی (اگر تابستان امسال شلوار جین صورتی داغ را مشاهده می کنید ، زارا را سرزنش کنید) ، شرط می بندیم که هر یک از شما حداقل یک مورد از مارک را در کمد لباس خود داشته باشید.

اما گاهی اوقات ، تراول کردن از طریق وب سایت زارا برای یافتن چیزی که به سبد شما اضافه شود ، کمی شبیه اسکن بی پایان Netflix برای یافتن چیزی برای تماشا است – کمی سفارش بلند. به همین دلیل حساب اینستاگرام @ zara.style.daily اخیراً مورد توجه قرار گرفته است ، زیرا بهترین خریدهای زارا را در یک مکان به نمایش می گذارد تا صرفه جویی در وقت جدی برای گرفتن ضربه بعدی بعدی!

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این صفحه برنامه هایی از تأثیرگذارهای سبک را که قطعات تازه افتاده Zara را پوشیده اند ، ارسال می کند ، همچنین لیست خواسته های قطعات محبوب را تنظیم می کند و آنها را در موارد برجسته خود قرار می دهد. به راحتی ، @ zara.style.daily تصاویر صفحه ای از محصولات را شامل می شود تا بتوانید آنها را به راحتی در وب سایت زارا پیدا کنید. نابغه

یکی از این موارد ، لباس محدود بافتنی با جزئیات برش خورده و همچنین لباس راه راه راه راه است که اگر چیزی شبیه به لباس میدی چاپ گورخر بند دار باشد که اخیراً در صفحه به نمایش درآمده است ، مطمئناً یک موفقیت فروش خواهد بود – بنابراین بهترین سریع!

هم اکنون آنها را بخرید

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

یا چرا از هیاهوی شلوار جین با رنگ روشن نمی پرید؟ پس از اینکه اخیراً سبک صورتی روشن مورد تأیید کیت میدلتون در تیک توک ویروسی شد ، @ zara.style.d Daily وبلاگ نویس @ caarla.hm را دوباره تنظیم کرده و جفت سبز روشن را تکان می دهد – و آنها هنوز هم موجود هستند!

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بنابراین ، قبل از صرف کل استراحت ناهار بعدی خود برای اسکن راهروهای مجازی Zara برای ایجاد صنوبر کمد لباس خود ، فقط به جای آن @ zara.style.daily را بزنید. در زمان مرور صرفه جویی کنید و قبل از اینکه قطعات زارا به فروش برسد بهترین قطعات زارا را خریداری کنید؟ بله لطفا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>