ZeroZeroZero Star آندره ریزبورو در مورد تجارت کوکائین صحبت می کند

[ad_1]

آندره ریزبورو بازیگر کمیاب است. او از بازی در فیلم های پرمخاطب برای نقش های معنادار و متنوع در موارد مختلف اجتناب کرده است مرد پرنده، مدونا ما، نبرد جنسیت ها و ساخت داگنهام، و او حتی – واقعاً و دلسوزانه – با شروع مصاحبه وقت می گذارد تا حال من را بپرسد. از آنچه فکر می کنید نادرتر است و خیلی از ریشه های او در نیوکاسل صحبت می کند. با بزرگنمایی از ایالت لس آنجلس ، او ممكن است كاملاً ساكن هالیوود باشد اما نوك شمالی اش هنوز در نمایش است و درست است ، برای دو پروژه بسیار متفاوت با من صحبت می كند.


اولین پروژه آخرین فیلم بلند او است ، لوکسور، یک درام دلخراش که شخصیت وی ، هانا را دنبال می کند ، که از کار خود در یک واحد آسیب جنگ در مرز بین اردن و سوریه از نظر روحی و روانی ترسیده است. در یک ماجراجویی و مأموریت برای تمرکز مجدد و بازسازی خود پس از دیدن چیزهای غیر قابل تصور ، او زندگی عاشقانه ای را تأیید می کند.

پس از آن در یک نقش کاملا متفاوت ، آندره در بودجه 8 قسمت تلویزیونی کوکائین ظاهر شد ، ZeroZeroZero در Sky Atlantic. آندره با تمرکز بر تجارت بین المللی مواد مخدر و زیر شکم تاریکی جامعه که جیب خود را از خرید و فروش مواد مخدر رها می کند ، به عنوان عزیزم بد نام اما ظاهر می شود ، که خانواده اش از تجارت حمل و نقل بین المللی خود برای جابجایی مواد مخدر بین قاره ها استفاده می کند. به آن فکر کنید جانشینی ملاقات می کند پدر خوانده.

در اینجا ، آندره در مورد کنترل روایت زندگی حرفه ای خود ، تأثیر فیلمبرداری در چهار قاره – و شکستن هر دو پای خود – برای ZeroZeroZero و درسهای زندگی را که هرگز از بازی در یک امدادگر فراموش نخواهد کرد لوکسور


در طول یک سال گذشته با نشستن با خود در مورد خود چه آموخته اید؟

اوه خوب ، خیلی فکر کردن در مورد آغاز سال گذشته واقعاً یک زندگی متفاوت به نظر می رسید ، اینطور نیست؟ انزوا سخت ترین مشکل ، عدم صمیمیت و از دست دادن نزدیکی زیبا و لمسی زندگی است.

شما در انتخاب نقش های خود عاشق یک چالش هستید. چه چالشی بیشتر شما را شکل داده است؟

این چالش به خودی خود یافتن چگونگی ارائه بهترین خدمات به کارهایی است که انجام می دهید و همچنین داشتن یک انزوا ذهنی سالم از آنچه انجام می دهید. فکر می کنم واقعاً یکی از کارهای من این است که اگر شما به نوعی چتری بر سر همه آن قرار داده اید ، انعکاس زندگی است و هر لحظه قطع ارتباط بسیار بزرگی از توانایی واقعی ورود به دنیای شخص دیگری وجود دارد ، به معنای واقعی کلمه. همه ما از نظر دستیابی و اطمینان از اینکه منزوی نیستیم ، مدبرتر می شویم. یافتن آن ارتباط انسانی ، در زمانی که واقعاً ، من همچنان به قصه گفتن در مورد مردم می پردازم ، اما افراد زیادی را نمی بینم ، یک چالش است.

آیا فکر می کنید روایت شخصی خود از زندگی حرفه ای خود را به نوعی کنترل کرده اید و تصمیم گیری در این زمینه چقدر دشوار بوده است؟

به نظر من هر کسی که فکر می کند می تواند جواب بله باشد. به نظر من احتمالاً کنار آمدن با جزر و مد بسیار آسان خواهد بود. من فکر می کنم قسمت اصلی تصمیم گیری برای اکثر ما اکثراً مالی است. به خصوص در اوایل ، تصمیم گیری در مواردی که به شما پیشنهاد می شود که ممکن است دنیا آن را بعنوان یک اسکام بالقوه تلقی کند و همراه با انواع و اقسام سهولت و انواع گام ها برای رسیدن به سطح بزرگ بعدی ، بسیار دشوار است. واقعیت این است که ، به همان اندازه که ما در یک مسابقه دیوانه وار هستیم ، هیچ عجله ای وجود ندارد – با توجه به این نکته ، فکر می کنم واقعاً مفید است. نکته دیگر این که ، هر یک از ما می تواند – به نظر می رسد بیمارگونه است اما فردا از بین می رود. در چنین زمانی این بیش از هر زمان دیگری پیشرو ذهن همه است. بنابراین تلاش و زندگی در مجموعه ارزش های خود احساس مغزی می کند. احساس درستی است من به دنبال ماندن در آن مکان هستم و این اغلب به معنای نه گفتن به خیلی چیزها است.


غواصی در زندگی هانا ، یک امدادگر در لوکسور باید از نظر روحی و روانی بسیار خسته کننده باشد …

برای من رسیدن به مکانی که هانا از نظر جغرافیایی در آن حضور داشته است بسیار دشوار است اما سفری که هزاران تصویر از آن با من رفتند و توسط افرادی انجام شده است که مطمئناً برای گرفتن آنها امنیت خود را به خطر انداخته اند ، چیزی است که من با خود حمل می کنم زندگی هنگامی که با نوع موضوعی که زینا (نویسنده و کارگردان انگلیسی زینا دورا) انجام می دهد احساس مسئولیت زیادی وجود دارد که این روش منحصر به فردی است که او درگیری را بررسی می کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در کل این قسمت احساس می کنید که هانا در حال گهواره رفتن آنچه در گذشته رفته است نیست و این داستانی درباره کسی نیست که خود را پیدا کند ، این داستانی است در مورد کسی که می یابد چگونه می تواند با اطلاعاتی که دارد ، تجربه هایی که هم تحمل کرده اند و هم تجربه کرده اند ، به جلو حرکت کند. البته احساس مسئولیت زیادی وجود دارد ، برای همه اولین پاسخ دهندگانی که به میلیون ها نفر در این دنیا کمک می کنند. مهم نیست که در کجای دنیا متولد شده اید ، یا از طریق کدام جامعه دیدگاه خود را جمع می کنید ، همه ما تا حدی چشمک می زنیم. و من می دانم بیشتر از هر چیز رایگان ، به جای بار ، یاد می گیرم. درد آن چیزی است که از شما رد می شود و شما را قویتر می کند. به خصوص در حال حاضر ، داشتن اطلاعات بیشتر و توانایی داشتن واقعاً همدلی برای هرچه بیشتر دیدگاه های مختلف در زندگی است ، مسئله ای کاملاً آزاد کننده است. این یک ثروت است – از نظر احساسی شما را ثروتمند می کند.

فیلمبرداری Spin-off بازی تاج و تخت ، House of the Dragon ، از آوریل آغاز می شود! این چیزی است که ما می دانیم

آن روی سکه ZeroZeroZero در حال حاضر یک فرار تاریک به ما ارائه می دهد. چه چیزی شما را بیشتر در مورد طرح لرزاند؟

اولاً ، از نظر طرح ، این کتاب بر اساس کتاب “صفر صفر صفر” نوشته روبرتو ساویانو در مورد تجارت کوکائین است. زندگی روبرتو به گونه ای است که او در جزیره ای محافظت می شود که توسط امنیت 24/7 محافظت می شود ، زیرا وقتی به خانواده های جنایتکار ، به ویژه ناپل نفوذ می کند ، تا جایی که خانواده محسوب می شود ، سر او گرانی دارد. و البته البته ، او این نمایش هنری را براساس آن جهان نوشت. بنابراین او واقعاً همه در لبه زندگی می کند. او هنگامی که ZeroZeroZero در جشنواره فیلم ونیز افتتاح شد ، به ونیز آمد و کمی صحبت کرد ، که بسیار جالب بود ، و شنیدن صحبت های او درباره صنعت کوکائین بسیار جذاب است. این بسیار خطرناک بود که او با ما روی صحنه نشسته بود و در معرض دید قرار گرفت.


او در مورد چیزهای زیادی در کتاب های “صفر صفر صفر” صحبت می کند اما یک موضوع عظیم کتاب اشتراک این کد افتخار و معنای این است که سر خود را در آن دنیا بالا نگه دارید ، و زندگی کنید و با شمشیر بمیرید ، اساسا.

از کودک یک بار دیگر تا # رایگان بریتنی ، این داستان قابل توجه زندگی بریتنی اسپیرز تاکنون است

این یک کتاب واقعاً جذاب است ، بنابراین وقتی ما سریال را شروع کردیم ، و آنها این نقش را به من پیشنهاد دادند ، که فکر می کنم پایان سال 2017 بود ، و من واقعاً در نظر داشتم که این کار را انجام دهم و من با کارگردانمان ، استفانو سولیما صحبت می کردم من فکر نمی کردم که چگونه در چهار قاره فیلمبرداری کنیم و هفت زبان مختلف در تولید داشته باشیم. یا من قصد داشتم هر دو پایم را با یک شیرین کاری بشکنم و ما می خواهیم به سنگال و مراکش ، نیواورلئان ، کالابریا ، مکزیک ، سراسر مکزیک برویم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ما یک سیرک عظیم مسافربری بودیم که به دور دنیا حرکت می کردیم ، با صدها و صدها نفر از خدمه در مکان های مختلف کار کردیم و هر دو ماه یک بار در حال جابجایی بودیم. ZeroZeroZero یک تجربه تغییر دهنده زندگی بود. ما نمی توانستیم پیش بینی کنیم که قرار است “Zero Zero Zero” را به مدت یک سال و نیم فیلمبرداری کنیم ، یا اینکه من مصدوم می شدم ، و حالش کاملاً خوب بود و ما ادامه خواهیم داد. این بسیار هیجان انگیز بود ، واقعاً یکی از هیجان انگیزترین ، پویاترین و سرگرم کننده ترین تجربه هایی بود که در زندگی ام داشته ام.

لوکسور در صورت تقاضا در دسترس است و ZeroZeroZero اکنون در Sky Atlantic موجود است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>